Spotkanie żywiołów - Polski Przewodnik

Jesteście gotowi na spotkanie z dwoma potężnymi żywiołami? Piękno wulkanicznych gór, stromo spadających do niespokojnego oceanu? "Spotkanie żywiołów" to wycieczka idealna dla każdego, kto uwielbia siłę natury i magię niepowtarzalnych widoków.

1.Pierwszy punkt naszej ekscytującej wycieczki,w której poznasz Puerto De Mogán, piękną wioskę rybacką zwaną Wenecją Wysp Kanaryjskich.Wraz z białą piaszczystą plażą tworzy jeden z najbardziej eleganckich i sugestywnych kurortów na wyspie.

2. Następnie kierujemy się do punktu widokowego na mieniące się różnymi kolorami formacje skalne w naszej ekscytującej wycieczki.Ten układ formacji wulkanicznych rozwijał dotychczas proces erozyjny o niezwykłym pięknie krajobrazowym.

3. Dalej zatrzymujemy się w (La Aldea) przy  kamienistej plaży na zachodnim wybrzeżu Gran Canarii. Mała miejscowość, piękny widok na góry oraz klify.

4. Dalej zatrzymujemy się w miejscu widokowym nad samym oceanem. To spektakularne miejsce znajduje się na zachodnim krańcu wyspy i jest uważany za jedno z najpiękniejszych miejsc na całej Gran Canarii. Tutaj możecie doświadczyć niepowtarzalnej energii jaką niesie ze sobą natura. To magiczne miejsce jest zdecydowanie moim faworytem wśród kanaryjskich atrakcji!

5. Kolejnym naszym punktem jest spokojne pełne charakteru miasteczko Agaete.Ze szczególnym urokiem będziesz cieszyć się w tym miejscu niesamowitymi widokami, dobrym kanaryjskim jedzeniem i atlantycką bryzą.Przerwa na odpoczynek i typowo kanaryjski obiad.

6. Ostatnim przystankiem do zwiedzania w naszej podróży jest dolina, w której znajdują sie plantacje egzotycznych owoców oraz kawy. Podczas wizyty można poznać proces produkcji wina oraz zobaczyć uprawy pomarańczy, awokado, mango, papai, cytryn, fig, kanaryjskie platano (banany) oraz kawy. Degustacja daje nam niepowtarzalną okazję spróbowania najświeższej kawy, podawanej z tradycyjnym domowym ciastem.

Miejsce ze szczególnym urokiem i dobrą pogodą prawie przez cały rok.

  • €75
    • dorośli i dzieci od 12 lat
  • €55
    • dzieci od 2 - 11 lat

Cena obejmuje Cena obejmuje przejazd komfortowym samochodem z klimatyzacją, pełne ubezpieczenie, pamiątkowe zdjęcia, bilet wstępu na plantację kawy oraz obiad.

Cena nie obejmuje

Wycieczka całodniowa.. Proszę ubrać wygodne ubranie i obuwie, ponieważ w górach pogoda może być zmienna, a podłoże śliskie. Plan wycieczki może ulec zmianie w wyjątkowych przypadkach nagłych zmian pogody. Warto zabrać: aparat fotograficzny, nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne :)

Spotkanie żywiołów - Polski Przewodnik
Spotkanie żywiołów - Polski Przewodnik
Spotkanie żywiołów - Polski Przewodnik
Niezwykła Gran Canaria - Polski Przewodnik

Niezwykła Gran Canaria - Polski Przewodnik

Sprawdź
Śladami Krzysztofa Kolumba - Gran Canaria

Śladami Krzysztofa Kolumba - Gran Canaria

Sprawdź
Twój przewodnik

Twój przewodnik

Sprawdź
Zachód słońca

Zachód słońca

Sprawdź
Voucher na prezent

Voucher na prezent

Sprawdź