Niezwykła Gran Canaria - Polski Przewodnik

Zapraszamy Naszych Gości na całodniową wycieczkę pokazującą prawdziwą Gran Canarie.

1.Nasza podróż zaczyna się od punktu widokowego Degollada de las Yeguas na południu Gran Canarii, z którego rozciąga się wspaniały widok na "Barranco de Fataga", nazywanym potocznie dolina "Tysiaca Palm" o "Wielkim Kanionem".

2.Dalej kierujemy się do malowniczej wioski Fataga.To mała wioska w gminie San Bartolomé de Tirajana, która znajduje się w dolinie palm, u stóp jednego z charakterystycznych wąwozów, które charakteryzują wnętrze Gran Canarii.

3.Następnie kierujemy się interesującą trasą w stronę Ayacata.To wioska otoczona pięknymi klifami należącymi do gminy Tejeda.To niesamowite miejsce, położone na centralnych szczytach Gran Canarii, oprócz wyjątkowych widoków na Roque Nublo - naturalny symbol wyspy i tu robimy przerwe na zdjęcia.

4.Kolejnym naszym punktem jest najwyższy szczyt Pico de las Nieves znajdujący się w samym środku wyspy, na wysokości 1949. metrów.Punkt zapewnia nam spektakularną panorame na głębokie wąwozy, wysokie klify, sosnowe lasy, skały Roque Nublo, Roque Bentayga oraz na sąsiednią Teneryfę z wystającym ponad chmury wulkanem El Teide.

5.Dalej zatrzymujemy się w samym sercu Gran Canarii, gdzie skosztujemy także lokalnych specjałów.

6.Czas na odpoczynek i na obiad typowo kanaryjski w miejscu Las Lagunetas.

7.Następnie zatrzymujemy się w miejscowości Teror, gdyż to właśnie tutaj znajduje się Bazylika Matki Boskiej Sosnowej (Virgen del Pino), Patronki Diecezji Kanaryskiej.Można przy tym placu podziwiać typowe kanaryjskie balkony, które ozdabiają wiele tutejszych kamienic.

Cena obejmuje przejazd komfortowym samochodem z klimatyzacją, pełne ubezpieczenie, pamiątkowe zdjęcia, niespodzianka  oraz obiad. Wycieczka całodniowa.

Proszę ubrać wygodne ubranie i obuwie, ponieważ w górach pogoda może być zmienna, a podłoże śliskie. Plan wycieczki może ulec zmianie w wyjątkowych przypadkach nagłych zmian pogody.


  • €50
    • dzieci 2-11 lat
  • €65
    • dorośli i dzieci od 12 lat

Cena obejmuje Cena obejmuje przejazd komfortowym samochodem z klimatyzacją, pełne ubezpieczenie, pamiątkowe zdjęcia, niespodzianka oraz obiad. Wycieczka całodniowa.

Cena nie obejmuje

Wycieczka całodniowa. Proszę ubrać wygodne ubranie i obuwie, ponieważ w górach pogoda może być zmienna, a podłoże śliskie. Plan wycieczki może ulec zmianie w wyjątkowych przypadkach nagłych zmian pogody.

Niezwykła Gran Canaria - Polski Przewodnik
Niezwykła Gran Canaria - Polski Przewodnik
Niezwykła Gran Canaria - Polski Przewodnik
Śladami Krzysztofa Kolumba - Gran Canaria

Śladami Krzysztofa Kolumba - Gran Canaria

Sprawdź
Spotkanie żywiołów - Polski Przewodnik

Spotkanie żywiołów - Polski Przewodnik

Sprawdź
Twój przewodnik

Twój przewodnik

Sprawdź
Zachód słońca

Zachód słońca

Sprawdź
Voucher na prezent

Voucher na prezent

Sprawdź