O nas

Wybraliście Gran Canarię jako Waszą wakacyjną destynację? To doskonały wybór :) Gran Canaria to wyspa jedyna w swoim rodzaju.

Panuje tutaj "najlepszy klimat na świecie"... i to szczera prawda! Wyspa wiecznej wiosny, gdzie słońce świeci prawie cały rok, średnie temperatury oscylują około 22 stopni, a zróżnicowanie terenu pozwala za korzystanie z upalnego południa i rześkiej północy Gran Canarii.

Znajdziecie tutaj dosłownie wszystko, co można sobie wymarzyć podczas wakacji - plaże, zarówno kamieniste, jak i kilometrowe piaszczyste wydmy, parki palmowe, pełne dzikiej roślinności wąwozy, wulkaniczne wzgórza i ukryte pośród nich jeziora. Małe urokliwe wioski rybackie, górskie miasteczka, zabytki kultury, kurorty turystyczne i duże, tętniące życiem Las Palmas.

Wiedzieliście, że na Gran Canarii jest obserwatorium NASA? Ha! Jest dużo, dużo więcej! I to właśnie te wyjątkowe, często zagadkowe, nieosiągalne dla przeciętnego turysty miejsca chcemy Wam pokazać!

Aktywna Gran Canaria
Aktywna Gran Canaria
Aktywna Gran Canaria
Aktywna Gran Canaria
Aktywna Gran Canaria
Aktywna Gran Canaria
Aktywna Gran Canaria
Aktywna Gran Canaria

Aktywna Gran Canaria to rodzinny projekt, stworzony z pasji do najpiękniejszej naszym zdaniem wyspy na świecie :) Już od 6 lat organizujemy zwiedzanie wyspy na różne sposoby.
Z nami na pewno nie usiedzicie przy hotelowym basenie ;) Bo w zasadzie szkoda byłoby być w tak magicznym miejscu jakim jest Gran Canaria i nie skosztować uroków jakie nam oferuje.
A wierzcie nam, na pewno będzie Wam mało ;) Nasi klienci to często osoby, które wielokrotnie wracają na wyspę, głodni doświadczyć jeszcze więcej!

Dlaczego Aktywna? Bo nie siedzimy w miejscu, nie leżymy na plaży, nie wozimy się tylko i wyłącznie samochodami.. no dobrze, w dużej mierze jest to niezbędne, za to miejsca, w które Was dowieziemy na zawsze zapadną w waszej pamięci! Obiecujemy :) Poza wycieczkami, które są zdecydowanie naszą ulubioną działalnością, oferujemy także kilkanaście najprzeróżniejszych aktywności, takich dla każdego i takich tylko dla twardzieli :) I tak.. spróbowaliśmy każdej, żeby móc wybrać dla Was te najlepsze i móc udzielić jak najwięcej informacji zanim dokonacie wyboru.

O Gran Canarii możemy rozmawiać godzinami.. o historii, przyrodzie, aktywnościach, lokalnych smaczkach... uważamy natomiast, że najlepiej jak przekonacie się sami! A my służąc całą naszą wiedzą i doświadczeniem postaramy się, abyście z Gran Canarii zabrali jak najwięcej niepowtarzalnych przeżyć!

A dlaczego zwiedzanie wyspy właśnie z Aktywną Gran Canarią?

  • Zobaczycie najciekawsze miejsca, często niedostępne dla zwykłych turystów
  • Zwiedzicie wyspę w małych, kameralnych grupach, bez hotelowego tłumu
  • Możecie dopasować punkty wyprawy do swoich oczekiwań każdy uczestnik naszych wycieczek objęty jest pełnym ubezpieczeniem!
  • Zabierzecie ze sobą wspaniałe wspomnienia na całe życie
Przeglądnij galerię
Aktywna Gran Canaria
Aktywna Gran Canaria
Aktywna Gran Canaria