Niezwykła Gran Canaria - Polski Przewodnik

Zwiedzanie zaczynamy od malowniczego wąwozu uważanego za najpiękniejszy i wiecznie zielony o długości 15 kilometrów,gdzie znajdują się sławne domy-jaskinie i liczne groty naturalne.Jest idealnym miejscem do rozpoczęcia przygody,gdzie odkryjesz z nami całą magię tej atlantyckiej wyspy. 

Dalej kierujemy się do doliny, w której znajdują sie plantacje egzotycznych owoców oraz kawy. Podczas wizyty można poznać proces produkcji wina oraz zobaczyć uprawy pomarańczy, awokado, mango, papai, cytryn, fig, kanaryjskie platano (banany) oraz kawy. Degustacja daje nam niepowtarzalną okazję spróbowania 5 rodzajów win, najświeższej kawy, podawanej z tradycyjnym domowym ciastem oraz tapas kanaryjskie. 

Kolejnym naszym punktem jest spokojne pełne charakteru miasteczko,gdzie ze szczególnym urokiem będziesz cieszyć się niesamowitymi widokami, dobrym kanaryjskim jedzeniem i atlantycką bryzą.Przerwa na odpoczynek i typowo kanaryjski obiad.W takim miejscu bardzo przyjemnie pobiera się energię na dalsze zwiedzanie. 

Dalej zatrzymujemy się w samym sercu Gran Canarii,gdzie skosztujemy także lokalnych specjałów.Kolejnym naszym punktem jest najwyższy szczyt Pico de las Nieves,znajdujący się w samym środku wyspy, na wysokości 1949. metrów. Punkt zapewnia nam spektakularną panoramę na głębokie wąwozy, wysokie klify, sosnowe lasy, skały Roque Nublo, Roque Bentayga oraz na sąsiednią Teneryfę z wystającym ponad chmury wulkanem El Teide.Dalej kierujemy się do malowniczej wioski,położonej w dolinie tysiąca palm pośród wysokich klifów.Ostatnim przystankiem do zwiedzania w naszej podróży jest wizyta na farmie Aloe Vera,gdzie poznasz historię tej wyjatkowej rośliny podczas 30 minutowej wycieczki po plantacji.


Na Gran Canaria posiadamy prawdziwy skarb i często mawia się, że jest najlepszym darem natury.Troskliwa uprawa aloesu, w najlepszym klimacie i warunkach gwarantuje, że otrzymasz najlepszy z możliwych produktów z aloesu. 

  • €40
    • dzieci 2-11 lat
  • €60
    • dorośli i dzieci od 12 lat

Cena obejmuje przejazd komfortowym samochodem z klimatyzacją, pełne ubezpieczenie, pamiątkowe zdjęcia,biletu wstępu na plantację kawy z degustacją ( muszą być minimum 4 osoby dorosłe).

Cena nie obejmuje obiadu wydatków własnych.

Wycieczka całodniowa. Proszę ubrać wygodne ubranie i obuwie, ponieważ w górach pogoda może być zmienna, a podłoże śliskie. Plan wycieczki może ulec zmianie w wyjątkowych przypadkach nagłych zmian pogody.

Niezwykła Gran Canaria - Polski Przewodnik
Niezwykła Gran Canaria - Polski Przewodnik
Niezwykła Gran Canaria - Polski Przewodnik
Śladami Krzysztofa Kolumba - Gran Canaria

Śladami Krzysztofa Kolumba - Gran Canaria

Sprawdź
Spotkanie żywiołów - Polski Przewodnik

Spotkanie żywiołów - Polski Przewodnik

Sprawdź
Twój przewodnik

Twój przewodnik

Sprawdź
Zachód słońca

Zachód słońca

Sprawdź
Voucher na prezent

Voucher na prezent

Sprawdź